Realizujemy kompleksowoKorzystając z usług Studio Nivo masz pewność, że opracujemy każdy projekt w taki sposób, aby pomagał rozpoznawać Twoją firmę wśród innych, i budował jej pozytywny wizerunek.

Tworzenie wizerunku firmyProjektujemy rozpoznawalne i zapadające w pamięć logotypy graficzne. Tworzymy zarówno proste strony wizytowe, jak i skomplikowane serwisy oparte o systemy zarządzania treścią.

Reklama w internecieZajmujemy się promocją firm i usług w sieci. Oferujemy boksy reklamowe, kampanie bannerowe, reklamy mailingowe oraz pozycjonowanie stron internetowych.Rejestracja domenKlientom korzystającym z naszych usług bezpłatną obsługę w zakresie rejestracji domen, a także odpowiedniej ich konfiguracji na serwerach www. Pomagamy w wyborze odpowiedniej domeny. Dla klientów zamawiających usługę zaprojektowania strony internetowej, sklepu lub portalu domenę oferujemy za darmo.

Serwery i konta pocztoweNaszym klientom gwarantujemy możliwość umieszczenia wykonanych serwisów na naszych serwerach, jak również pomoc w doborze optymalnej do potrzeb oferty. Korzystamy z usług największych polskich providerów, będących gwarancją stabilnego i bezpiecznego działania serwerów www i kont pocztowych.

Zaistniej w internecieOdpowiednio zaprojektowany przez nas, przejrzysty i funkcjonalny układ graficzny z przyjaznym dla użytkownika układem nawigacji przybliży Cię do sukcesu!

Studio Nivo tworzenie stron 32-020 Wieliczka, Polna 4
NIP: 679-220-13-25 tworzenie stron Regon: 120517150
Email: biuro@nivo.pl tworzenie stron Tel. 720-787-772